Depilacja laserowa

LASER LIGHT SHEER ET jest najbardziej zaawansowana technologia w efektownym usuwaniu owłosienia. Emituje on łagodną wiozke promieni, przenikającą przez skore aż do mieszka, niszcząc bezpowrotnie cebulkę. Zabiegi muszą być powtórzone 3-4 razy w odstępie 4-9 tygodni. Po pierwszym zabiegu zostaje usunięte do 30 procent włosów, po całej serii do 98 procent.

Liposukcja kawitacyjna

Zabieg jest bezpieczny i bardzo efektowny. Wykorzystuje się fale ultradźwiękowe. Liposukcja kawitacyjna modeluje sylwetkę i redukuje centymetry w obwodzie ciała.

Zamykanie naczynek

Zabieg wykorzystuje energie świetlną IPL, która jest pochłanianą przez hemoglobinę, krew ścina się i niszczy od wewnątrz ściany naczynia krwionośnego. Po pewnym czasie naczynie jest samoczynnie usuwane z organizmu.

Fotoodmladzanie

Jest to zabieg polegający na odmładzaniu skory za pomocą światła, które pobudza komórki skory właściwej do produkcji kolagenu. Zabiegi skracają i przebudowują włókna kolagenowe, dzięki czemu skora staje sie jędrniejsza, bardziej elastyczna, zmniejszają sie pory oraz wygładzają zmarszczki.

Laserowe Usuwanie Tatuażu i Makijażu Permanentnego

Jest to proces nie jednorazowy zabieg... Zabieg należny powtórzyć 3-6 razy co ok 4 tygodni.

Fale Radiowe

Fala Radiowa powoduje wytworzenie energii cieplnej dzięki czemu włókna kolagenowe obkurczają sie. Efekt jest natychmiastowy, skora jest ujędrniona, podniesiona, wymodelowana. Fale stosowane na ciało stymulują proces spalania tkanki tłuszczowej i cellulitu, prowadzi to do zmniejszenia obwodów, ujędrnienia.